SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel corsa 1.7 DTI viti 2002
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '16
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
184,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Radio, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
133569
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel corsa 1.7 DTI motorri japan viti 2002
vetura esht e sapo ardhur nga gjermania
qmimi 3800 euro me dogan te pagume
vetura ka 185.000 km
tele 044111148-------------------------------------------------------------------------------------------------------------golf 4 pacific.golf 5.golf 6. golf 7.opel astra. opel meriva.opel zafira.opel corsa.golf 4 pacifik.peugeot 206.peugeot 307. citroen c3.citroen c4.citroen c5.bmw 320.bmw 530.bmw x5.bmw x6.fiat punto.fiat stilo.tenault clio.mercedes c220.mercedes e 220.mercedes a170.mercedes b200.ford fiesta.ford.fiat.golf.golf 4.alfa romeo 147.opel combo.opel agila.mercedes ML.toyota .vw polo. vw caddy.vw passat. vw pasat.vw lupo.
Informata rreth publikuesit
driton
Prishtinë
044354454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »