SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
renault clio 1.5dci -01
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '16
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
1500.00
Viti :
2001
ID e produktit :
133580
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
hitet renaulti ne gjendje shum te mir viti2001 ,goma te reja, klim, vetem regjistrim nuk ka qe 2muaj nuk esht ne hipotek viber: +37744224935

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Imer
Kacanik
044224935
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »