SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes mercedes-benz sl500 brabus
Çmimi :
€35,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '16
Lloji :
Mercedes SL 500
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
5000.00
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
133583
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes mercedes-benz sl500 roadstar ne gjendje perfekte i perdorur vetem nga nje person i prodhuar ne vitin 1997 brabus optik me fellge origjinale te brabusit cabirolet plus panoram sensora klim full option motori 500 330ps te grafikuar 330 kerri osht per marakli qmimi 35000 bejm edhe marveshje tjera per me shum info na kontatoni ne ket numer 045-450-424 keri gjendet ne prishtin
Informata rreth publikuesit
Mata
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »