SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart 2005
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '16
Lloji :
Smart For Two
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Gjysmë-Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
167,000
Motori (kubik) :
700.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Shufra Kulmi, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
133587
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes smart 700kubik benzin viti i prodhimit 2005 panoram ,automatic steptronic 167000km te garantara vetura eshte ne gjendje perfekte cmimi 3200 euro i negociueshem
Informata rreth publikuesit
besart
Prishtinë
+37745914070
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »