SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
€4,100.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
22,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
133593
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet gts inregjistruar 2.2 shum i mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
caki_bufoni1
+37745685117
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »