SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF IV RKS 1.9 TDI HIGHLINE..Posa Doganuar full extra
Çmimi :
€5,190.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
203
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
133602
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW GOLF lV 1.9 TDI HIGHLINE FULL EXTRA
Ngjyra e zeze metalike, vitin fund 2002 model 2003, 5 dyer , 5 ulse, nderruesin MANUAL ,1.9 TDI 66 kw , 90ps.. Posa Doganuar , pronari i par nKosov.. OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , karrikat lëkur , karrikat me ngrohje , radio CD origjinal , dritaret elektrike , abs , esp , airbag , fellne etj..
Te Gjitha serviset e kryera ,pumpen e ujit me set komplet, rrypin dhemzor (rebrasnin) ule.filtera..etj te posa ndrruaraa....gjendje perfekte..
Ndrrim I mundshem me golf 5 , golf 6..bmw 320d
Nr.Tel viber 049275810
Informata rreth publikuesit
Gent
Mitrovica
049275810
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »