SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz C200 cdi, full extra - automatik, avantgarde.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
Lloji :
Mercedes C 200
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
138,000
Motori (kubik) :
2150.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
133606
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes-Benz C200 cdi, facelift, full extra, viti i prodhimit 11/2011, 138mij km, avantgarde, automatik, lekure, bixenon, tempomat. I posa ardhur, me dogane te paguar.
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
049700543
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »