SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Polo
Çmimi :
€2,099.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '16
Lloji :
VW POLO
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
222,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1998
Ekstra :
Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
133613
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Polo 1.4 benxin viti i prodhimit 26.12.1997 ne gjendje perfekte.
I servisuar: Seti i llamelles,korpa,drugllageri:Seti rrypit dhemberzor me llager,ulja me filter ulje,benzine,ajri etj.
3 muj Rks
Klim Ac
Xhama Elektronik
Servo
4 goma te reja te dimrit Sava Eskimo M+S
Enterierin e paster dhe te ruajtur.
Hipotek apo peng nuk eshte perkthimi brenda 30min.
Per me shume kontakto:044 459 627
Viber +377 44 459 627
Informata rreth publikuesit
uran
Prishtinë
044 459 627
hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »