SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SKOTER CPI ARAGON 2012
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:07
Lloji :
Deucati
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
9,200
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
2012
ID e produktit :
133616
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet skoteri 125 kubik i ardhur nga zvicra viti prodhimit 2012 ne gjendje shum
te mir te kaluara ka 9200 km te ndrruar uljen,gomat,filterat ka dy qelsa ka libren dhe dokomentet e zvicres baj ndrrim edhe me iphone 6s per info wiber --------------+37745-552-132 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kreshnik
Pejë
+37745552132
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »