SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf V
Çmimi :
€6.40
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
183,367
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu
ID e produktit :
133626
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
* SHITET *
Golf V
Viti i prodhimit : 2005
Karburant : Diesel (naftë)
Ndërruesi i shpejtësive : Automatik
Kapaciteti i Kubikazhës : 2.0
Kilometrazha : 183.367
Numri i Ulëseve : 5
Numri i Dyerve : 3
Ngjyra : E Zezë
Vetura është në gjendje të rregullt
Me Doganë të Paguar
Importuar nga Gjermania
Informata rreth publikuesit
Auto FLLOKI
Lipjan
+37744669667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »