SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passat 2001
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '17
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,413
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2001
ID e produktit :
133628
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Volkswagen Passat 2.5 TDI. Vitit i prodhimit 2001 dhe ka 300413. Vetura eshte ne gjendje te rregullt. Per me shum na kontaktoni ne numer te telefonit:045656194
Verejtje: regjistrimi i ka skaduarPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gani
Prizren
+37745656195
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »