SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pasat 3C viti 2005 dizel 2.0 TDI Automatik DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:39
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1968.00
Viti :
2005
ID e produktit :
133631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes pasat viti 2005 dizel 2.0 TDI automatik tiptronik , DSG posedon : Klim , tempomat , bordkompjuter , gjama elektronik , senzor parkimi para dhe mrapa , goma te reja , i ardhura nga balgjika I Doganuar dhe regjistruar ne rks perher te par nje vit regjistrim deri me 14/06/2017 , per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044269000Gjendemi ne vushtrri auto salloni BONISI dhe mund te na kontaktoni qdo dit nga ora 08 : 00 deri 20:00 h
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Vushtrri
044269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »