SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2.0 TDI Modeli i Fundit Regjistrimi i Pare
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:40
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
236
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
133634
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I Doganuar i Regjistruar Perher te Pare RKS
Posedon Librin e Servisit 2 Qelsa
Viti fundi i 2004 modeli 2005
Airbag
Abs
Esp
Timoni Servo
Tempomat
Bordkompjuter
Navigacion
Senzor te Shiut
Dritat Xenon Drita te Mjeglles
Klimatronik Funksionale
Ulset Me Nxemje
Fellnet Gomat e Reja
Pasqyret Elektronike me Nxemje Color
Xhamat Elektronik Para Mrapa
Ne Gjendje Teknike Elektronike Optike pa Vrejtje
Per info kont nr.tel 044262875
Informata rreth publikuesit
Gezim
Prishtinë
37744262875
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »