SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
224,576
Motori (kubik) :
30000.00
Viti :
2006
ID e produktit :
133659
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz-280 CDI 4x4 viti 2006, te kaluera 226230 kilometra. Regjistrim edhe nje vite, i servisuar me rregull. Ne gjendje shum te mire teknike.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jeronim
Klinë
049298500
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »