SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Kombi VW T4 2.0 Benzin(Plin) viti 1996
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
11,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1996
ID e produktit :
133664
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Kombi VW T4 2.0 Benzin Plin RKS 06 ngjyre i bardh 4 goma te reja 185/65/15C jom pronari i pare per kosove viti i Prodhimit 1996 Rks rexhistrim deri me 02.10.2016 .qmimi 2600 euro

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blend
Koretin
044256409
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »