SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi A4 2003
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '16
Lloji :
Audi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
ID e produktit :
133672
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi A4 e vitit 2003, vetura eshte ne gjendje shum te mire. Vetura e ka kubikazhen 2.5, lenda djegese diesel. Vetura posedon alu fellne, goma te veres dhe te dimrit, 4matic, marshi manual, ngjyra metalike. Pres vetem bleres serioz, numri i kontaktit 044123308.Rogove e Hasit.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Milaim
Gjakovë
044123308
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »