SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Toledo TDI 2.0 2005
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '16
Lloji :
Seat Toledo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
133677
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Seat Toledo TDI 2.0 2005 ne gjendje te rregullt
Pa regjistrim
Eshte makine familjare dhe shum ekonomike
Harxhimet në qytet 6.7 l/100 km
Harxhimet në autostradë 4.8 l/100 km
Harxhimet e kombinuara 5.9 l/100 km

Te interesuarit te lajmrohen ne kete nr 00 377 44 988 085
Informata rreth publikuesit
marjan
Gjakovë
044 988 085
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »