SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:44
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
133678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik kater zonale , timonin sport , komadnat ne timon , Ulset sport , ulset me ngrohje ,
, ulset elektrike dhe memory ,senzora para mbrapa ,kamer,
dritat BI XENON , dritat LED para dhe mbrapa , , me dhez pa qels (KEYLESS-GO , navigacion GPS TV HD , tempomat , bordkompjuter ,abs , esp , airbag , dritaret elektdike , fellne . etj FULL OPSIONE
TEl:+386 49 400 503 , +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »