SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF IV * 1.9 TDI (I) TE KUQE * 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:55
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
133695
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW GOLF SPECIAL
1.9 TDI (I) TE KUQE 74kW
BORD COMPUTER
KARRIGA ME NXEHMJE
KLIMA AC
RADIO CD AUX USB
ESP
DRITARE ELEKTRIKE
PASQYRE ELEKTRIKE
AIR BAG
MBYLLJE QENDRORE
SHUFRA KULMI

Info : 045 897 771
Informata rreth publikuesit
agon
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »