SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
seat toledo prej zvicrre me dogan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '16
Lloji :
Seat Toledo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu
ID e produktit :
133704
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Marka :SEAT
Tipi :TOLEDO
Viti i Prodhimit :2005
Lloji i Motorit :DIESEL
Numri i Dyerve:5
Numri i uleseve: 5
Ngjyra : E HIRIT
KM te kaluara : 220.000 ME LIBER SERVISI
Klima :KLIMATORNIK
Ndrruesi i shpejtsis: MANUAL
Dogana: :E paguar
-PREJARDHJA PREJ ZVICRRE
TEL: 044107858
AUTO SALLONI LISI
Informata rreth publikuesit
flamur
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »