SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES AUDI A6 3.0 tdi quatro 2012
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
174,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
ID e produktit :
133707
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a6 3.0 quatro Full opsioneLleda para mrapaE doganuar rexhistruar rksMundsi ndrrimi 044 106 941

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
044106941
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »