SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Signum 2.2 HDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '16
Lloji :
Opel Signum
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
133717
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Opel Signum eshte ne gjendje shume te mire,nuk ka asnje grrith dhe asnje dekfekt,per me shume informata ta kontaktoni ne numrin e telefonit. 044882-218
Informata rreth publikuesit
Jetmir
Ferizaj
044882218
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »