SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet BMW 530xd 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '16
Lloji :
BMW 530
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2006
ID e produktit :
133722
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet bmw 530xd 4x4 karavan 2006 full opsion timon model 2007 likur start stop automatik shum i rujten ne gjendje shum te mirePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
argjend
+37745222517
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »