SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 DSG AUTOMATIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
133727
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 5 DSG AUTOMATIKDizel 2.0 FULLMe liber te servisit6 shpejtsiQmimi i arsyetushemPa dogan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lirian
Ferizaj
044561215
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »