SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet peugeot 206 1.6 benzin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '17
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
161,560
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2004
ID e produktit :
133731
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet peuget 206 benzin 1.6 viti 2004 prejardhja zvicerr dogana qe 6 muaj esht pagu esht shum e paster si jashta ashtu dhe mran kilometrazha 161560 numri kontaktus +37744357857Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
behar
Gjilan
044357857
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »