SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet peugeot 125cc
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '17
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
111
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
1997
ID e produktit :
133732
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pezho 125 kubik ne gjendje te rregullt , me frena, me shtopa, me shmigafc e tjera, po ashtu ka dokumentat me dogan te paguar , ose bej ndrrim me telefon iphone apo samsung per ma shum info 045810886Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rasim
Rahovec
049127578
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »