SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X6 4.0D XDRIVE M performance TWINPOWER TURBO 225 KW/306PS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:09
Lloji :
BMW X6
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
4.00
Viti :
2012
ID e produktit :
133734
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e bardhe metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik kater zonale , timonin sport , koamdant ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur , ulset sport ,
ulset me ngrohje dhe ftofje para dhe mbrapa , ulset elektrike dhe memory ,
i hapur lart SHIBER , KAMERAT 360 shkalle , navigacion GPS TV HD ,
me dhez pa qels (KEYLESS-GO) , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,
dritat LED para dhe mbrapa , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
hapet dhe mbyllet me gisht, zerimin HARMAN/KARDON , tempomat ,
bordkompjuter , vet parkim ( PARKASIST) , radio CD USB , esp , abs ,airbag , fellne . etj FULL OPSIONE , M performance TWINPOWER TURBO 225 KW/306PS

www.facebook.com/autotrimishpk/photos/?tab=album&album_id=527038860840803 

Tel:+386 49 400 503 , +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »