SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ML Mercedes 270 CDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '16
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
183,673
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2001
ID e produktit :
133735
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes Ml 270 CDI viti prodhimit 2001,manual,Posedon:Klim,Cenzora Permrapa,tempomat,gjama elektronike ,pasqyre elektronike,interjer te lekures ,goma te reja fellne alumin,kilometra 183673,eshte ne gjendje perfekte per me shum mund ti shikoni edhe fotot

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Zenit
0038649106501
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »