SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golf 4 2001
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
229,493
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
133741
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 4 1.9 2001 kerri gjondet ne gjermani nese osht dikush i interesuar munem me pru osht ne gjendje shum te mirPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkodran
Pejë
049 894 991
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »