SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Touareg 2.5 tdi automatik tiptronik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen Touareg
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2005
ID e produktit :
133743
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Touareg 2.5 tdi automatik rks deri ne janar viti 2005 posedon goma te reja klim tronik senzor parkingu para dhe prapa bord kompjuter i posa servisuar ndrrim i mundshem
Tel 045 319 307
Viber 37745319307Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agon
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »