SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW Golf 4 1.9 TDI
Çmimi :
€3,400.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
133745
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW Golf 4 1.9 TDI 2003 ne gjendje perfekte per me shum informata 049222372Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Artan
Mitrovica, Kosovo
049222372
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »