SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 4 1.9 TDI
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:58
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
183,877
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
133763
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW Golf 4 1.9 TDI, viti i prodhimit 2001, klima, abs, esp, airbag, xhamat dhe pasqyret elektronike, fellne, etj ... Ne gjendje shume te mire teknike dhe ne pamje ... Per me shume na kontaktoni: Visar +37744754070 / viber

Mundesi ndrrimi me ndonje veture tjeter.
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044 754070
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »