SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw SHARAN 2012 2.0TDI BM 170ps HIGHLINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:43
Lloji :
Volkswagen/VW Sharan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
133781
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Full full full garantoj per km e ardhur nga zvicra pa dogan
Informata rreth publikuesit
Rinor
Pejë
049887886
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »