SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI I POSAARDHUR NGA GJERMANIA
Çmimi :
€1,850.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '16
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
133784
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audin e sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje TopTop te gjitha serviset e kryera ne Audi gjitha sendet e reja perfshir edhe 4 Gomat me gjith fellne poashtu posedon 3 qelsa ku 2 prej tyre jon centrall kurse njeri esht kur eshte dimer acar me borr e shtyp butonin vetura fillon te nxehet automatikish shkrihen xhamat nxehen karriket vetura posedon karrike lekur me nxemje dhe masazh
Informata rreth publikuesit
labi.5
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »