SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 6 -11
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '17
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
65,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
133786
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 6 ne fund te 2011 1.4 benzin radio me aux klima dy zonale etj
Ka kilometrat e garantume,me libra servisi
Ne gjendje te rregullt teknike dhe optike
Qmimi i negociushem
Kontakto ne viber:+37744951009
Informata rreth publikuesit
Erjon
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »