SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet vw passat 1.9 tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1996
ID e produktit :
133789
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passat 1.9 tdi ne gjendje te shkelqyerpassati posedon ketoKlim AC funksionaleKarriga me nxemjeAirbagAbsCentrall

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bunjamin
044 499 122
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »