SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volkswagen Pheaton
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Phaeton
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
5.00
Viti :
2004
ID e produktit :
133791
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PHeaton 5.0 v10 4motion

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Boss
+38670528323
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »