SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 308 1.6hdi
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '16
Lloji :
Peugeot 308
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
133796
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PEUGEOT 308 1.6HDI VITI:2010 NE GJENDJE SHUM TE MIR NDRRIM ME NDONJE VETUR QE ME KONVENON PER ME SHUM INFO NUMRI OSE VIBER +37744333917 +37744999036

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rent A Car
Stimlje
044333917
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »