SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf4 1.9tdi pacific
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2003
ID e produktit :
133798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 tdi pacifik ne gjendje te rregullt ne RKS Me 5 shpejtciNavigatcionKarrikat me nxemje170,000 km tvetatPer klienta serioz let kontaktojn ne numer ?

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bajram
Prishtinë
043982480
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »