SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes benz c klas 270 cdi automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:17
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
330,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2004
ID e produktit :
133799
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes benz c klas 270 cdi elegance
automatik-tiptronik
klima automatike dy zonale
karrikat elektrike
senzora te parkungut para dhe pas
boardcomputer.timon multifunksional
i mirmbajtur me te gjitha serviset me kohe
regjistrim deri ne korrik 2017
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
astrit
Klinë
044607343
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »