SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 4 2002 tdi
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
274,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
133804
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 4 tdi 2002 me TDI te kuqe 4motionPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Afrim
044570829
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »