SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peugeot J5
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '16
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1989
ID e produktit :
133805
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi Peugeot J5Ngjyre e kuqeViti:1989Dizel 2.5 tdiShumë pak ështê përdorur në Kosovë poashtu është në gjendje të rregullt teknike.Regjistrim ka deri në fund të muajit Dhjetor.Nr. kontaktues : 049 33 17 44Pronari :Luli

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albin
049 33 17 44
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »