SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat cc. R line 2.0 TDI 170 ps
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
133817
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat. CC R line2.0 tdi 125 kw - 170 ps Full extra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujar
044/049 250 584
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »