SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet-ndrrohet shlepi
Çmimi :
€13,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '16
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
60,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2000
ID e produktit :
133841
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shlepi ne gjendje shum te mir 413 cdi gomat te reja mundesi ndrrimi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Festim
Kosovo
044/049-721912
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »