SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet passat -1996
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1996
ID e produktit :
133843
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passat viti 1996 osht ne gjendje shum te mir shpenzime i ka shum te vogla 5 litra 100 km rrug qel me garancion qytet mi 6.5 asnjo hiq ma shum Kerri posedon keto: Motorr 1.9 TDI (pa tkuqe) Klim AC Funksionale Karriga me nxemje ABS CENTRALL AIRBAG KONTAKTO NE KTO NUMRA:044-499-122 po ashtu edhe ne viber i njejti numer CMIMI ME MARVESHJE

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bunjamin
044 499 122
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »