SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 330 XD M PAKET FULL FULL OPTION
Çmimi :
€9,600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:30
Lloji :
BMW 330
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2006
ID e produktit :
133886
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 330 XDRIVE M paket
VITI 12.2005
3000CC DIZELL
4X4 XDRIVE
MANUAL 6 SPEED
KA CHIP TE PUNUAR
NE GJERMANI BMW
MBI 300 PS
NAVIGATION
XENON BIXENON
4 GOMA TE REJA ME FELLNE 1000€
FULL FULL OPTIONE
PRES BLERES SHUM SERIOZ
ORARI PREJ 09:00 - 22-00
TEL 044 207 526
VIBER 049 207 526
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AUTO CH
Prishtinë
044 207 526
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »