SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volkswagen Jetta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Jetta
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
171,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
ID e produktit :
133891
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Volkswagen Jetta 1.6 TDI BLUEMOTION
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Endriti
Prishtinë
+37744 525152
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »