SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa 1.3 2007 Diesel Motorr me Sinxhir
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:18
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
172,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2007
ID e produktit :
133921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM 

* Opel Corsa 1.3 Diesel Motorr me Sinxhir
* Viti i prodhimit 2007
* Karrika Sport
* Pes dyer
* Timon hidraulik
* KLIMA
* Airbag
* ABS
* ESP
* Mbyllje qendrore
* 4x Dritare Elektrike
* Ngjyra Metalike
* Hallogenka
* Ulëset e para standarde
* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë
* Disqe para dhe mbrapa
* Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer”
* Airbag anësorë në ulëset e para
* Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm
* Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë
* ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë
* Mbyllje qendrore me teledirigjim
* Dritë për mjegull mbrapa
* Treguesit anësorë
* Timon servo progresiv elektro-mekanik
* Xhamat para elektrik
* Bordkompjuter
* Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
* Pasqyre nën mbrojtëset e diellit
* Mbrojtësit në ngjyrë të automjetit
* 4 Rrotë çeliku 6 J x 15, me kapak dekorues
* 2 çelësa

Autosalloni Ylberi
tel:044 773 659
-045 251 965
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni YLBERI
Prishtinë
044 773 659
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »