SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C200 viti 2008 Automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor
Lloji :
Mercedes C 200
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
208,000
Motori (kubik) :
2148.00
Viti :
2008
ID e produktit :
133930
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Mercedes C200 viti i prodhimit 2008 dizel 2.2 CDI posedon : klim tronike , Novigacion , tempomat , bordkompjuter , dirigjuse ne vollan , gjama elektronike , pasqyre elektronike , goma shum te mira , i ardhur nga belgjika me dogan te paguar , kilometrat me garancion me liber te servisit 208.000km ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044269000
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Vushtrri
044269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »