SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor
Lloji :
BMW X6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2008
ID e produktit :
133932
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet bmw x6 35xdrive 2008 me liber te servisit full extra gumat e reja te veres gumat e reja te dimrit 10 muj regjistrim
Informata rreth publikuesit
lorik
Gjilan
044870164
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »